Kurumsal
HAKKıMıZDA

Imax Panç Sistemleri kurumsal olarak kalite , müşteri memnuniyeti ve inovasyona önem verir .

Nisan Makina 2005 yılında İstanbul da kuruldu. Başlangıçta küçük bir aile firması olarak başlayan Nisan Makina, kurumsal hamlelerle farklı ülkelerde ofis açarak ve profesyonel kadrosuyla bambaşka  bir profil çizdi . 2005 yılında çıkılan yolculukta , şu an 5 kıtaya, 35 farklı ülkeye ve 70´ten fazla firmaya hizmet vermekteyiz.

 Nisan Makina´nın alt firması olan IMAX, kurulduğu 2012 yılından itibaren Alüminyum Panç sistemlerine odaklanmaktadır. Nisan Makinanın kazanmış olduğu tecrübeyi çok iyi kullanan Imax kısa sürede  kademeler  atlayarak , birçok referans kazanmıştır. Imax Panç Sistemleri kurumsal olarak kalite , müşteri memnuniyeti ve inovasyona önem verir .

Imax gücünü genç ve dinamik personelinden almaktadır . Bu gücün desteğiyle üretimimizin %80´ni  ihraç etmekteyiz. Ayrıca Imax KAIZEN sistemlerinde kendini her gün geliştirmektedir .  Sürekli iyileştirme metodolojimizi firmanın bir çok departmanın da kullanmaktayız . Özellikle üretim alanında kullandığımız için , kalite kontrol ve üretim kalitesi her geçen gün daha iyiye gitmektedir . Firma olarak salt basit işlerden öte karşımıza çıkan zorlukları aşarak , yeni  mücadeleler ile sürekli kendimizi geliştirmekteyiz . Böylece müşterilerimize çözüm sunarken edindiğimiz tecrübe ve bilgi ile en inovatif ve en uygun çözümü sunmaktayız .Sunulan çözümün hem kendi açımızdan hem müşteri açısından sürekli iyileştirmeye gitmesi , çözümün ve ürünün kalitesinin artması amacıyla  IMAX uzun dönem iş ortaklıklarına öncelik verir . SIKÇA SORULAN SORULAR
Merak Ettikleriniz


SERVİS GARANTİMİZ
             Yenilikçi, Güvenilir, Hızlı Çözümler
+90
(262) 354 22 17
Yanık Mahallesi
Meselik1 Sokak No:67
Sapanca-Sakarya
HABERLER’
ALUEXPO 10-12 EKİM 2019
1.06.2019
T?M HABERLER
IMAX ALUMINIUM PUNCHING SYSTEMS Copyright © 2015 -2024
Dzenleme ve Programlama xaysoft.com.tr